Poniżej prezentujemy archiwalne wersje stron internetowych Form-Artu.

Pierwsza strona powstała w roku 2005, nasza firma była w tym czasie jedyny producentem neonów w okolicy Krosna. To własnie firma Form-Art przyczyniła się do kolorowego rozświetlenia miasta Krosna i okolic. Ten czas to również okres gdy w naszej pracowni powstaje dużo elementów reklamy opartej o kowalstwo artystyczne. Na stronie szereg realizacji z tego okresu.

Kolejna strona powstaje w roku 2009, z założenia ma mieć czysty biznesowy charakter.  W tym momencie nie jest już poprawnie wyświetlana przez przeglądarki, w nagłówku brakuje elementów banera. Mimo wszystko można na niej odnaleźć szereg realizacji z tamtego okresu działalności firmy.  W Tym czasie większość realizacji oparte zostaje o wykorzystanie płyty kompozytowo-aluminiowej. Po  mało też diody LED zyskują coraz większą popularność.

Kolejna strona Form-Artu powstaje w roku 2011,  to czasy gdy diody LED całkowicie wyparły światło neonu. W Polsce przestaje funkcjonować większość neonowni.  W Form-Arcie coraz więcej reklam powstaje z frezowanych płyt  dibond podświetlanych ledami.  W tych czasach w naszej firmie dynamicznie rozwijają się usługi związane z drukiem na tekstyliach oraz wraca do łask włókno szklane jako materiał z którego można stworzyć niemal dowolny kształt bryły reklamowej.